صرفه جویی انرژی انبار چگونه باعث کاهش هزینه ها می شود

 اقتصاد در سر تا سر دنیا غیر قابل پیش بینی است و به ندرت پایدار می ماند. با در نظر گرفتن این موضوع، به حداکثر رساندن سود و کارایی برای مشاغل، نیازمند یک استراتژی کاملا برنامه ریزی شده که باعث کاهش هزینه های عملیات انبار می باشد، است. علاوه بر این؛ رقابت در صنعت انبارداری و نگهداری کالا بسیار تنگاتنگ می باشد. علاوه بر این به راحتی ممکن است یک انبار در دام هزینه هایی اضافی گرفتار شود که سودی به همراه ندارد.لجستیک انبار بخشی ضروری از مدیریت زنجیره تامین است. انبار تجارت الکترونیک ساختاری است که در آن کالاها ذخیره می‌شوند و اجازه می‌دهند محصولات به طور موثر در سراسر جهان توزیع شوند. بنابراین، ضروری است که یک انبار فضای خود را به شیوه ای مولد مدیریت کند و انرژی محدودی مصرف کند تا سود بلندمدت ایجاد کند. در ادامه این پست به راهکارهای کاهش و صرفه جویی انرژی در انبار می پردازیم.

چگونه یک انبار برتر می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد و در هزینه صرفه جویی کند

در ادامه نکاتی وجود دارد که انبارهای بزرگ و کوچک باید به منظور کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه به آنها توجه کنند:

نیروی انسانی و انبارداری

بزرگترین منطقه ای که یک انبار برتر مقدار قابل توجهی از منابع را در آن صرف می کند، عملیات آن است. یک انبار باید برای نیروی کار هزینه کند و بهره وری را مدیریت کند تا هزینه را پوشش دهد. در شرکت لجستیک شخص ثالث، هزینه های نیروی کار می تواند 60 تا 65 درصد از کل هزینه های انجام انبار را تشکیل دهد.نیروی کار موثر باید استخدام شود تا بهترین نیروی انسانی ممکن را تضمین کند. مدیر باید با ارائه بینش نسبت به کار، محیط انبار را کنترل کند. کارکنان باید به درستی آموزش ببینند تا بتوان از منابع به طور کامل استفاده کرد.مدیر باید با تنظیم استانداردهای عملکردی که واقع بینانه و مبتنی بر برنامه باشد، خروجی مورد نیاز را افزایش دهد. کارکنان باید یک هدف و هدف روشن در ذهن داشته باشند زیرا نیروی انسانی بزرگترین دارایی یک انبار است. مدیریت صحیح نیروی کار می تواند تا 30 درصد از کل منابع را صرفه جویی کند، بنابراین برای صرفه جویی در زمان و هزینه باید نیروی انسانی به درستی شناسایی شود.

بسته بندی و پردازش

انبارها نه تنها نگهداری و حفاظت از کالاها را فراهم می کنند، بلکه خدمات مختلفی را نیز ارائه می دهند که به مشتری در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می کند. خدمات توسط کارکنان آموزش دیده ارائه می شود که باعث افزایش کارایی می شود.

مهم ترین خدماتی که یک انبار ارائه می کند، بسته بندی و فرآوری محصولات است. لجستیک انبار بسته بندی و مهر و موم مناسب محصولات را تضمین می کند تا برای حمل و نقل آماده شوند و کنترل موجودی را تسهیل می کند. پس از رعایت تمام استانداردهای ایمنی، محصولات بر روی کامیون های حمل و نقل بارگیری شده و آماده ارسال می شوند.

خدمات انبارداری موجب افزایش پس انداز می شود

هدف هر شرکتی افزایش بهره وری و کاهش هزینه هاست. برای دستیابی به این هدف، شرکت ها باید راه هایی را برای مدیریت تدارکات، ذخیره سازی، تدارکات و توزیع بیابند. برای دست یافتن به این اهداف، خدمات انبار وارد عمل می شود.

خدمات انبار برتر برای تولید ضروری است. اگر شرایطی برای نگهداری کالاهای ساخته شده وجود نداشته باشد، تولید بی معنی است. از مواد اولیه گرفته تا کالاهای نهایی، هر مرحله نیاز به امکانات ذخیره سازی دارد. تدارکات انبار امکاناتی را برای نگهداری کالاها فراهم می کند و همچنین محافظت در برابر فساد، سرقت و غیره را تضمین می کند.

انبارداری تعداد ریسک های تجاری را کاهش می دهد. اگر با برون سپاری خدمات انبارداری کالا را در خارج از محل نگهداری می کنید، خطرات اختلاس، آتش سوزی، خسارت و غیره را به حداقل می رساند. تدارکات انبارداری شامل بیمه کردن کالاهای خود نزد شرکت های بیمه برای اطمینان از ایمنی کامل در صورت بروز هر گونه آسیب یا آسیب است. سرقت.

مشاغل فصلی و انبارداری

چندین کسب و کار در یک دوره خاص کالا تولید می کنند یا بیشترین بازدهی را دارند. بزرگترین نمونه از چنین کسب و کاری، شرکت هایی هستند که با محصولات کشاورزی سر و کار دارند. خدمات انبارداری ثابت شده است که دارایی بزرگی برای مشاغل فصلی است. شرکت‌های بخش کشاورزی از انبارهای مختلفی استفاده می‌کنند که در نزدیکی بازارهای کلیدی واقع شده‌اند، که هزینه حمل و نقل کالا و زمان را کاهش می‌دهد و تقاضاها را به طور مؤثرتری برآورده می‌کند –

رشد و گسترش با انبارداری

خدمات انبار برتر پورتال هایی را برای توسعه باز می کند. فشار ناشی از ذخیره سازی مواد خام، قطعات یدکی، قطعات و کالاهای ساخته شده به شرکت ها اجازه نمی دهد تا بر فعالیت های اصلی خود تمرکز کنند. علاوه بر این، اگر فاقد امکانات ذخیره سازی باشند، نمی توانند سفارش های بزرگ را مدیریت کنند. با برون سپاری امکانات انبار، شرکت ها نیازی به نگرانی در مورد نگهداری کالا ندارند و می توانند سفارشات بزرگتر را دریافت کرده و گسترش دهند.

برآورده کردن تقاضا برای محصولات و تحویل به موقع آنها برای هر شرکت تجاری بسیار مهم است. تدارکات انبار راه حلی کارآمد برای برآورده کردن نیازهای عرضه به موقع ارائه می دهد و در هر کجا که تقاضا باشد با حمل بار به کانادا از ما تحویل می دهد، که این خدمات را در کسب و کارهای رو به رشد بسیار مفید می کند.

صنعت انبارداری در حال رشد بوده است

با نرخ 3.7 درصد از سال 2014 تا کنون شرکت ها تمرکز خود را بر هزینه های مصرف کننده و بازده تولیدی آغاز کرده اند که منجر به افزایش محموله های کالاهای مصرفی در 5 سال گذشته شده است. این به نوبه خود منجر به افزایش تقاضا برای فضای انبار شده است.

صرفه جویی در مصرف برق در انبار

خدمات انبار یکی از بزرگترین استفاده کنندگان برق است. حوزه های کلیدی مصرف برق عبارتند از روشنایی و کنترل دما که شامل سردخانه ها، موارد گرم، کنترل رطوبت و غیره می شود. کنترل دما ضروری است زیرا کلاس های مختلف محصولات در دماهای مختلف ذخیره می شوند. مدیریت این مناطق از مصرف برق یک راه عالی برای صرفه جویی در مصرف برق است.

برون سپاری خدمات انبارداری یک استراتژی موثر است که باعث صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه های مالی می شود. شرکت‌ها شروع به درک پتانسیل خدمات انبارداری شخص ثالث کرده‌اند و منابع مالی را به سمت این ارائه‌دهندگان خدمات هدایت می‌کنند.clickMe برای سفارش تبلیغات کلیک کنید...