SardchalStore SardchalStore

لیفتراک در صنعت کشاورزی

در صنعت کشاورزی، طیف گسترده ای از بارهای سنگین و بزرگ وجود دارد که نیاز به بلند کردن و جابجایی دارند. این بارها عبارتند از محصولاتی مثل یونجه، محصولات خام مثل میوه ها و سبزیجات در جعبه های چوبی و ابزار و وسایل ساختمانی.

برای حمل ایمن و کارآمد این بارهای بزرگ و سنگین، یک لیفتراک مخصوص زمین ناهموار و یا لیفتراک تله هندلر راه حل ایده آل است.

لیفتراک در کشاورزی

لیفتراک های مخصوص زمین های ناهموار دارای ظرفیت 2.5 تا 5 تن می باشند و به آنها امکان می دهد که سنگین ترین بارها را حمل کنند. واحد های جمع و جور لیفتراک می توانند از راهروها و مسیر های باریک بدون آسیب رساندن به محصولات، درختان، انبار یا کالاهای انبار شده عبور کنند. لیفتراک ها به صورت استاندارد با طیف گسترده ای از ویژگی ها همراه با لیست گسترده ای از امکانات اضافی اختیاری ارائه می شوند که به دارندگان امکان می دهد تا لیفتراک مناسب کار خود را داشته باشند.

همه لیفتراک های مخصوص کشاورزی  مجهز به سیستم هشدار دهنده صدا و روشنایی  ایمنی برای رانندگی در جاده های عمومی هستند. از لیفتراک های مخصوص زمین ناهموار  برای بارگیری محصولات برداشت شده روی کامیون ها ی حمل و نقل استفاده می شود . این کار باعث امکان جابجایی سریع، ایمن و آسان محصولات تازه از باغ یا مزرعه را فراهم می کند.

تله هندلر

تله هندلر

تله هندلر ها ماشین هایی مشابه لیفتراک های بوم لیفت تلسکوپی هستند که شکل کار بالابر بودن جرثقیل را با بالابری لیفتراک ترکیب می کنند. توانایی تله هندلر ها در بلند کردن بارهای سنگین تا ارتفاع خاص و بدون نیاز به استفاده از خدمات جرثقیل گران قیمت، می تواند صرفه جویی گسترده ای در هزینه های پروژه های کشاورزی یا باغداری ایجاد کند.

در حالی که لیفتراک ها در حرکت خود یک بعدی هستند، تله هندلرها قادر به حرکت مورب هستند که به آنها امکان می دهد بارهایی را که یک لیفتراک استاندارد قادر به بلند کردن نیست، بردارند و حمل کنند.

تله هندلرها با بازوی قابل ارتقا خود دسترسی راحت تری به زوایای فرد و فضاهای تنگ فراهم می کنند، و آنها را به یک راه حل ایده آل برای کار در فضاهای محدود تبدیل می کند.