SardchalStore SardchalStore سردچال

نصب وب اپلیکیشن
داده سامان گستر پردازش نوین سپهر

داده سامان گستر پردازش نوین سپهر

داده سامان گستر پردازش نوین سپهر با نام تجاری داده سامان سپهر تولید كننده نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی تیپ، و نیز ارائه دهنده راهکارهای جامع نرم افزاری منطبق با نیاز مشتری می‌باشد. مفتخریم، سالها در کنار شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی گام برداشته و در طول این مسیر سعی در رفع نیازها و بهینه سازی فرآیندهای سازمانی ایشان داشته‌ایم. بی تردید سیستم‌های مالی اداری نقش انکار ناپذیری در توسعه سازمان‌هــای امروزی دارند. ازاین رو نقش ابزاری که بتواند به مدیران کمک کند تا نیازهای سازمان خویش را متوجه شده و به موقع در جهت رفع آن نیاز گام بردارند و در نهایت بتواند خروجی‌های سازمان خویش را در قالب گزارشات مدون و استاندارد جهت استفاده مدیران سازمان و سهامداران در اختیار آنها بگذارد بسیار حیاتی است. یـکی از مهمترین ابـزارهایی که می‌تواند چنین امکاناتی را در اختیار سازمان قرار دهــــــد سیستـــم های مالـی و اداری می باشد كه وظیفه جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی نتایج عملیات و کلیه فعالیت‌های انجام شده در سطح سازمــــان را به عهده دارند.


اطلاعات تماس و نشانی ‌ها
گالری تصاویر

کسب و کارهای مرتبط با داده سامان گستر پردازش نوین سپهر

تا حالا شده کسانی رو که براتون کار می کنند رو ارزیابی کنید؟

تیم کاری و پرسنل و مجموعه تون رو اریابی کنید و واقعا بتونید تصمیم بگیرد که تو مجموعه و شرکتتون چه خبره؟ واقعا کارایی که واگذار شده تو همون تایم و با همون کیفیت انجام می شه ؟ تا حالا شده کاری رو که ارجاع دادید فراموش کرده باشید ؟

[ ادامه .. ]
1399/11/20 - 20:02

اهمیت سیاسی و اقتصادی فراورده های کشاورزی و گوشتی در سراسر جهان روز به روز افزون تر می شود و افزایش سریع جمعیت توام با رشد درآمد به هیچ وجه با آهنگ تولیدات مواد غذایی هم خوانی ندارد . به صورتی که قیمت جهانی خاویار و مواد غذایی دیگر به شکل سرسام آوری رو به افزایش است و هیچ نیرویی قادر به کنترل آن نیست

[ ادامه .. ]
1399/08/25 - 12:26

نسخه تبلت نرم افزار سردچال با هدف تسهیل و سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت ورود و خروج کالا در سردخانه ارائه شده است

[ ادامه .. ]
1399/08/15 - 14:04

نرم افزارهای مدیریت مالی

Loading

نرم افزار مدیریت وظایف کارکنان

Loading

نرم افزار های سردخانه و انبار نگهداری کالا

Loading