انتخاب انبار سردخانه مناسب و ایده آل جهت نگهداری کالای سردخانه ای

از آنجایی که سردخانه های مواد غذایی ، فرآیند تولید را با حمل و نقل به خرده فروشان مرتبط می کند، یکی از مهم ترین بخش های زنجیره تامین مواد غذایی به شمار می روند. افزایش تجارت الکترونیک و تکامل در محل ذخیره‌سازی مواد غذایی و نحوه رسیدن آن به خانه‌های ما باعث افزایش گسترده امکانات سردخانه در سراسر کشور شده است. با پیچیده‌تر شدن و افزایش طول زنجیره‌های تامین، بیش از هر زمان دیگری برای تامین‌کنندگان مهم است اطمینان حاصل کنند که محصولات فاسد شدنی که در انبارهایشان ذخیره می‌شوند در محدوده دمایی دقیق (معمولاً بین 20- تا 28- درجه سانتی‌گراد) نگهداری می‌شوند. تغییر دما حتی چند درجه می تواند صدها پالت مواد غذایی را فاسد کند و هزینه های بسیار بالایی را در پی داشته باشد.

درخواست نگهداری کالای سردخانه ای (اجاره سردخانه و انبار خشک)

جهت ثبت درخواست نگهداری کالای سردخانه ای خود، فرم ثبت درخواست را تکمیل نمایید. پشتیبانان سردچال تا ساعاتی دیگر با شما تماس خواهند گرفت. (فیلد هایی که با ستاره قرمز مشخص شده اند ضروری می باشند)

فرم ثبت درخواست
*
*
:
: *
: *
: *
: *
:

(پس از ورود دمای مورد نظر، روی دکمه اینتر صفحه کلید رایانه یا دکمه next صفحه کلید تلفن همراه کلیک کنید)

: *

(پس از ورود شهر مورد نظر، روی دکمه اینتر صفحه کلید رایانه یا دکمه next صفحه کلید تلفن همراه کلیک کنید)

(پس از ورود محدوده شهری مورد نظر، روی دکمه اینتر صفحه کلید رایانه یا دکمه next صفحه کلید تلفن همراه کلیک کنید)

*
: *

(پس از ورود نوع و شرح کالای مورد نظر، روی دکمه اینتر صفحه کلید رایانه یا دکمه next صفحه کلید تلفن همراه کلیک کنید)

:

(پس از ورود نام سردخانه یا انبار مورد نظر، روی دکمه اینتر صفحه کلید رایانه یا دکمه next صفحه کلید تلفن همراه کلیک کنید)

سورتینگ دارد
بسته بندی دارد
:کد امنیتی

عوامل مؤثر در انتخاب سردخانه و انبار خشک جهت نگهداری کالا

یک ارائه دهنده خوب خدمات ذخیره سازی سرد می تواند تفاوت قابل توجهی در موفقیت کسب و کار شما ایجاد کند و نقش کلیدی در کاهش هزینه های ذخیره سازی و توزیع و حفظ رضایت مشتری دارد. علاوه بر سیستم ‌های کنترل دما ، هنگام انتخاب یک انبار سرد برای نگهداری محصولات غذایی، ملاحظات بیشتری نیز وجود دارد که تولیدکنندگان باید در نظر داشته باشند.

سردخانه

نزدیکی و دسترسی سردخانه

یک زنجیره تامین مواد غذایی کارآمد باید مزیت نزدیکی برنامه ریزی شده دقیق و دسترسی کارآمد را داشته باشد. استفاده از تاسیسات سردخانه نزدیک به سایت های تولید می تواند از نظر به حداقل رساندن کیلومترها مسافت و هزینه های سوخت و کاهش ردپای کربن یک مزیت بزرگ باشد. علاوه بر این، یک نکته کلیدی باید این باشد که آیا انبار سردخانه دسترسی آسان به مسیرهای حمل و نقل اصلی دارد یا خیر. با توجه ورود و خروج روزانه تعداد زیادی وسیله نقلیه به انبار سردخانه، دسترسی آسان، عملکرد ساده و کارآمد را تضمین می کند.

طراحی و ساخت سردخانه

اولویت های اصلی تولیدکنندگان، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش هزینه ها است. بنابراین، طراحی و ساخت سردخانه باید به گونه ای باشد تا بیشترین صرفه جویی در انرژی را داشته باشند. این امر شامل ویژگی های طراحی مانند پانل های سردخانه ، روکش خارجی و سیستم های گرمایش بازیافتی می شود. صرفه جویی در مقیاس نیز بسیار مهم است.

تدارکات یکپارچه و سابقه سردخانه

این روزها بیشتر سردخانه ها خدمات خود را گسترش داده اند تا به ارائه دهندگان لجستیک کاملاً یکپارچه تبدیل شوند که شامل ذخیره سازی، توزیع و خدمات ارزش افزوده می شود. مزایای زیادی وجود دارد که از برون سپاری کل عملیات لجستیکی شما به یک ارائه دهنده ناشی می شود، از جمله صرفه جویی در زمان و منابع ارزشمند که می تواند به سایر عملکردهای اصلی کسب و کار اختصاص یابد. علاوه بر این، شما دسترسی بیشتری به متخصصان انبار با دانش بالا خواهید داشت که تجربه زیادی در صنعت لجستیک دارند.

همچنین مهم است که به سوابق تاسیسات سردخانه نگاهی بیاندازیم تا ببینیم آیا قبلاً نیازهای تولیدکنندگان عمده مواد غذایی را برآورده کرده اند یا خیر. تحقیق و گفتگو با مشتریان فعلی سردخانه می تواند دانش شما را در مورد اینکه چگونه یک ارائه دهنده بالقوه خدمات سردخانه ای می تواند کسب و کار و تدارکات شما را بهبود بخشد، افزایش دهد.

سوالات متداول

عوامل مؤثر در انتخاب انبار سردخانه ایده آل جهت نگهداری کالای سردخانه ای چیست؟

بر اساس نوع محصولی مورد نظر برای ذخیره در سردخانه، علاوه بر سیستم های کنترل دمای سردخانه، عواملی مانند نزدیکی و دسترسی سردخانه به سایت های تولید و مسیر های حمل و نقل اصلی، طراحی و ساخت سردخانه به لحاظ عایق بندی و صرفه جویی در انرژی، ارائه تدارکات یکپارچه و سوابق کاری سردخانه به لحاظ رضایتمندی مشتریان را نیز باید در نظر بگیرید.

چگونه بهترین انبار سردخانه را برای نگهداری از کالای سردخانه ای خود انتخاب کنیم؟

با ثبت فرم درخواست نگهداری کالای سردخانه ای (اجاره سردخانه و انبار خشک)، در سایت سردچال، پشتیبانان سردچال پس از بررسی درخواست شما با شما تماس خواهند گرفت و بهترین انبارهای سردخانه مناسب با کالای سردخانه ای شما را به شما معرفی می کنند.

clickMe برای سفارش تبلیغات کلیک کنید...