باشگاه مشتریان سردچال

با عضویت در باشگاه مشتریان سردچال از امکانات و تخفیفات ویژه اعضای باشگاه مشتریان بهره مند خواهید شد. سردچال، پلتفرم معرفی کسب و کار، فروش کالا و زنجیره تامین با هدف معرفی بهترین و به روزترین کسب و کارهای مرتبط با صنایع و زنجیره تأمین، فراهم سازی بستری مناسب جهت فروش کالا، ارائه‌ی اطلاعات و مشخصات کامل از کسب و کارهای مرتبط، ارائه ی مقالات تخصصی در خصوص صنایع و زنجیره تأمین راه‌اندازی گردیده است.

عضو باشگاه مشتریان سردچال کیست؟

کاربرانی که پس از ثبت نام در سردچال، کسب و کارشان را نیز معرفی نمایند عضو باشگاه مشتریان سردچال خواهند شد.

کاربر عادی سردچال کیست؟

کاربرانی که در سردچال ثبت نام کرده، ولی کسب و کارشان را معرفی نکرده اند، کاربران عادی سردچال خواهند بود.

امکانات ویژه اعضای باشگاه مشتریان سردچال

چرا باید کسب و کار آنلاین داشته باشم و فروش آنلاین چه کمکی به کسب و کارم می کند؟

هزینه کمتر

هزینه راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کمتر از هزینه راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی با تهیه کردن وسایل مورد نیاز و پرداخت هزینه های آب، برق، گاز، حقوق و ..... می باشد.

عدم محدودیت فیزیکی و زمانی

با داشتن فروشگاه آنلاین در هر لحظه و هر زمان می توانید وضعیت کسب و کار خود را بررسی کرده و مشتریان نیز می توانند بدون محدودیت های جغرافیایی و در هر لحظه از شبانه روز با کسب و کار شما آشنا شده و فروشگاه شما را رصد کنند.

ردیابی

در خریدهای آنلاین شما این امکان را دارید که مشتریان خود را ردیابی کنید. یعنی می توان دریافت که مشتری از کجا آمده است؟ چه چیزی خرید کرده است؟ چه چیزی در سبد خرید خود باقی گذاشته است؟ کدام یک از محصولات یا خدمات شما را مشاهده کرده است؟ و...

امکان مقایسه

در خریدهای آنلاین مشتریان می توانند در کوتاهترین زمان کالاها و یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا کرده و آنها با هم مقایسه کنند و در نتیجه به بهترین و با صرفه ترین خرید دست یابند.

ارائه فرصت برای شنیدن دیدگاههای مشتریان

در خرید آنلاین مشتری این امکان را دارد که بعد از خرید و استفاده از محصول و یا بعد از دریافت خدمات شما، نظر خود را ارائه دهد و شما نیز می توانید به کم و کاستی های خود پی برده و یا نقاط قوت خود را بشناسید.

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانم به فروش بالاتر و در نتیجه سود بیشتر دست یابم.

اما این نکته را نیز فراموش نکنید که یک سایت فروشگاهی هزینه های بالایی جهت طراحی، راه اندازی و پشتیبانی خواهد داشت که شامل:

  • هزینه طراحی سایت و لوگو

  • هزینه هاست و دامنه

  • هزینه های مربوط به بازاریابی و تبلیغات سایت

  • هزینه دریافت مجوزهای مربوط مثل مجوز رسانه های دیجیتال، دریافت ای نماد، دریافت درگاه خرید و ...

  • هزینه های پشتیبانی سایت و تمدید سالانه هاست و دامنه

clickMe برای سفارش تبلیغات کلیک کنید...