هیتر صنعتی هیتر گلخانه گرمایش سالن قارچ بخاری
ارسال شده در: 1399/11/04 - 17:25 توسط: هیترسازان

هیتر صنعتی هیتر گلخانه گرمایش سالن قارچ بخاری

بارگیری و ارسال هیترهای ساخت گروه صنعتی هیتر سازان

هیتر برقی فن دار کوچک با مصرف برق پایین

هیتر برقی کوچک

هیتر

پد سلولزی

رطوبت ساز نازلی

آبخوری و 

هیتر گرمایشی و بخاری کم مصرف پی اف

بدنه و شاسی بنده از بهترین جنس ممکن

بدنه هیتر گلخانه و مرغداری پی اف از ورق گالوانیزه ضد زنگ طراحی و تولید گردیده است که علاوه بر استفاده از گالوانیزه گرم یک لایه رنگ پودری – رنگ کوره ای – در 200 درجه سلسیوس نیز به روی آن زده شده است تا علاوه بر زیبایی مثال زدنی عمر مفید بدنه به حداکثر ممکن برسد. همچنین شاسی های دستگاه از داخل از فولاد آلیاژی و از بیرون از آلومینیوم خالص با پوشش رنگ کوره ای استفاده گردیده که استحکام دستگاه را به حداکثر می رساند. بدنه این هیتر جهت استفاده در سالن های پر از رطوبت گلخانه و مرغداری و سالن قارچ و فضاهای ورزشی و صنعتی بسیار مناسب میباشد.  این بدنه توانایی کارکردن در محیط های پر از رطوبت و آلودگی و گرد و غبار را برای سالهای طولانی دارا میباشد و هیچ گاه زیبایی و استحکام خود را از دست نمی دهد. حتی تابلو برق دستگاه نیز با استفاده از رنگ کوره ای پوشش داده شده است تا رطوبت نتواند به هیچ یک از سیستم های دستگاه آسیبی وارد نماید.

کارکرد تمام اتوماتیک

کوره هوای گرم و گرماساز گلخانه و مرغداری پی اف دارای دوسال گارانتی بی قید و شرط شامل تمام قطعات بوده و بعد از اتمام گارانتی نیز دارای ده سال خدمات پس از فروش میباشد در ساخت این هیتر از مشعل ایران رادیاتور با مهر استاندارد ملی ایران استفاده گردیده و در فن دستگاه نیز دارای مهر استاندارد ملی ایران میباشد. مکانیزم کارکرد این دستگاه بصورت تمام اتوماتیک میباشد و فقط کافیست که شما دمای مورد نظر خود را برای سالن وارد دستگاه نمایید در آن صورت سالن بصورت خودکار در طول کل 24 ساعت روی دمای مورد نظر تنظیم میگردد. هر گاه دمای سالن از دمای مورد نظر کمتر شد دستگاه بصورت خودکار روشن شده و هوا را گرم می کند و بعد از گرم شدن نیز بصورت کامل و بصورت خودکار خاموش میگردد. جهت جلوگیری از چرخش هوای سرد در داخل سالن فن ها بعد از گرم شدن کامل هیتر شروع به کارکردن می نمایند و هنگام خاموش شدن نیز بعد از سرد شدن کامل هیتر خاموش میگردند به این ترتیب در مصرف انرژی نیز صرفه جویی میگردد. کل این فرآیند کلا بصورت اتوماتیک انجام می شود.

مصرف سوخت پایین

کوره هوای گرم و هیتر حراراتی پی اف ساخت گروه صنعتی اسکندری با دارا بودن سیستم وای پاس بسیار پیشرفته و همچنین دو رادیاتور که هر یک دارای شش کوئل میباشند ، اتلاف انرژی را به شدت کاهش داده و در نتیجه میزان مصرف سوخت بصورت قابل توجهی کاهش پیدا میکند. در این هیتر گرمایی تولید شده از طریق مشعل به دفعات از مقابل فن عبور می کند و کل گرمای حاصل از احتراق سوخت وارد سالن شما می گردد و از اتلاف هر گونه گاز و یا گازوئیل جلوگیری میگردد در واقع در این هیتر کل گرمایی حاصل از احتراق گاز و یا گازوئیل بصورت مطبوع و بدون هیچ گونه آلودگی به دی اکسید کربن و مو نو اکسید کربن وارد سالن میگردد. هیتر پی اف با دارای بودن  فن با برچسب انرژی A و با مشعل کم مصرف میزان مصرف برق بسیار بسیار پایینی دارد.

سیستم گرمایش غیر مستقیم

این هیتر دارای یک سیستم گرمایش غیر مستقیم می باشد به این معنی که آتش توسط مشعل به داخل کوره دستگاه دمیده میشود و این گرما بعد از گذشتن از داخل کوره وارد رادیاتور ها شده و سپس از طریق اگزوز از سیستم خارج می شود و به عبارت صحیح تر هیچ ارتباط مستقیمی مابین آتش و محیط شما عملا وجود ندارد و همان طوری که در سیستم گرمایش مرکزی منازل مسکونی آب در رادیاتور ها باعث گرمایش محیط می شود ولی به هیچ وجه با محیط مسکونی ارتباطی ندارد این سیستم نیز به این گونه است که آتش باعث گرم شدن محیط می شود ولی گرما از طریق جداره کوره و رادیاتور ها وارد محیط میگردد و هیچ ارتباطی بین شعله و محیط به هیچ وجه وجود ندارد. به این سیستم تامین گرمایش  گرمایش غیر مستقیم گفته می شود و بالاترین استاندارد گرمایش در دنیاست. به این ترتیب فقط هوای گرم و مطبوع و پر اکسیژن در سالن مرغداری و یا گلخانه و... شما وجود خواهد داشت و به هیچ وجه دی اکسید کربن و مونو اکسید کربن و بخارات حاصل از احتراق وارد سالن های شما نخواهد شد.

سیستم ایمنی چهار لایه

کوره هوای داغ پی اف دارای یک سیستم یمنی چهار لایه میباشد که هر یک از این سیستم ها یکی بعد از دیگری فعال میگردد و امکان بروز هر نوع خطر را به صفر می رساند. 1. در مدار الکتریکی این هیتر گرمایشی از فیوز های دو آمپر با حساسیت بسیار بالا استفاده گردیده تا در صورت هر نوع نوسان برق فورا جریان برق توسط فیوز قطع شده و هیتر خاموش گردد. 2. بعد از فیوز در صورتی که فیوز به هر دلیلی کار نکند ترمینال های حساس RTP در مدار برق دستگاه به کار رفته تا در صورت عمل نکردن فیوز جریان برق توسط این ترمینال ها قطع شده و دستگاه خاموش گردد. 3. در صورتی که فیوز عمل نکند! و ترمینال ار تی پی هم عمل نکند!! یک ترمستات ایمنی در مدار دستگاه قرار دارد که در صورتی که دمای کوره دستگاه بالاتر از 300درجه برود چه شما بخواهید و چه شما نخواهد بصورت خودکار مشعل دستگاه را خاموش خواهد کرد 4. درصورت عمل نکردن فیوز! و عمل نکردن ار تی پی !! و عمل نکردن ترمستات ایمنی!!! در این مرحله یک سوپاپ ایمنی مکانیکی در سیستم کوره دستگاه قرار گرفته که در صورت افزایش فشار باز شده و فشار اضافه را تخلیه نموده و جلوی بروز هر نوع خطر را به صفر می رساند. با این سیستم ایمنی میتوانید با خیالی آسوده از دستگاه بهره ببرید.

کوره نسوز

کوره و دیگ هیتر حرارتی و گرماساز پی اف بنا به سفارش مشتری از فولاد آتش خوار و یا استیل تولید میگردد که باعث افزایش عمر مفید و طول عمر نهایی کوره میگردد. در اکثر قریب به اتفاق هیترهای ایرانی کوره دستگاه از فولاد معمولی ساخته می شود و در نتیجه با هر بار استارت مشعل یک لایه بسیار بسیار نازک از جداره داخلی کوره دستگاه ، اکسید شده و از بین می رود و مرور زمان و در کمتر از یک سال کوره دستگاه نازک و نازک و نازکتر گردیده و در نهایت سوراخ می شود. و گازهای حاصل از احتراق وارد سالن گردیده و خسارات قابل توجهی به بار می آورند. این در شرایطی است که در هیتر پی اف کوره از جنس فولاد آتش خوار و یا استیل ساخته میشود که مقاومت فوق العاده بالای در مقابل حرارت داشته و در مقابل حرارات به هیچ وجه اکسید نمی گردد و ضخامت خود را از دست نمی دهد و در نتیجه سالهای سال برای دارند دستگاه با کیفیت قابل توجه کار میکند.

هیتر گلخانه ای - هیتر صنعتی - هیتر مرغداری -

هیتر | گرماساز | کوره هوای گرم | بخاری فن دار | بخاری گلخانه | بخاری مرغداری

هیتر | هیتر صنعتی | هیتر خانگی | بخاری صنعتی | بخاری فن دار | گرماساز | کوره هوای گرم | هیتر مرغداری | هیتر گلخانه | بخاری گلخانه | بخاری مرغداری.
تولیدکننده انواع هیترهای گلخانه ای .کارگاهی . مرغداری . سالن های ورزشی . کارخانجات وهرمکانی که به گرمایش سریع و مطمئن و قابل کنترل نیاز دارد ... راندمان حرارتی95درصد .. کوره استیل .. دوفن وتک فن .. موتوژن .. دمنده خزرصنعتی چرخدار و بدون چرخ با تابلو برق صنعتی تمام اتوماتیک تک فاز و سه فاز .. بنا به سفارش

دسته بندی کسب و کار: ماشین آلات تجهیزات صنعتی

اطلاعات تماس و نشانی‌ها

مسئول پاسخگویی:

هیترسازان

شماره موبایل:

نشانی:

شهر:تهران در استان تهران

آگهی های مرتبط

clickMe برای سفارش تبلیغات کلیک کنید...